м.Київ
вул.Семена Скляренка 9

+38 098 188 87 60

Ми дбаємо про безпеку куріння кальянів

Якщо ви задаєте собі питання – "де можна покурити кальян в Києві" ваші пошуки закінчені! Особливу нішу в широкій гамі задоволень в PLOV Lounge & banquet hall завоював місцевий кальян. Основні причини його популярності серед улюблених занять наших гостей – великий асортимент кальянного меню, подарунки і, звичайно ж, затишна східна атмосфера кальянного залу.

кальян слайдер 4

Наше меню

Premium
350 грн
DAILY HOOKAH
Продукт класу люкс від відомого бренду D - Tobacco,
відомого таким тютюном як DarkSide, D – Gastro та D – Mini. Цей продукт ось уже протягом двох років займає ТОП-1 серед споживачів легкого тютюну.
BlackBurn
Можна сміливо стверджувати, що це темна конячка кальянної індустрії, була визнана найкращим продуктом 2019 року.
Arawak
Цей продукт Домініканського походження вже встиг потрапити і міцно закріпиться в серці кожного любителя покурити. Тютюн даного виробника є легкою лінійкою, але зацікавить і досвідчених майстрів димчастої справи.
Северный
Як кажуть і слова зайві будуть, даний продукт варто один раз спробувати, і ви вже не зможете дивитися на світ колишніми очима, чого вартий тільки їхній піковий виноград у поєднанні з малиною в законі
DAFT
Цей продукт міцної лінійки вже протягом трьох років міститься в рекомендаціях справжніх гурманів. Радимо для любителів гарного та міцного відпочинку
КАЛЬЯНИ PLOV
- Karma  - Embery  - AlphaHookan  - Hooligan
  •  

CULTt
Тютюн вищої європейської якості. Відрізняється від конкурентів високою якістю сировини, яскравими та насиченими ароматами, довгограючими смаками, які дозволять насолодитися смачним та димним кальяном протягом довгого часу.

забронюйте столик
прямо зараз