м.Київ
вул.Семена Скляренка 9

+38 098 188 87 60

Караоке-ресторан в Києві

Друзі! Ми відкриваємо караоке! Стільки відгуків від Вас щодо запуску караоке знову! І ось, вже ми працюємо у звичному режимі! 

Ми оновили техніку, з нами знову найкращі концертні звукорежисери! Переконайтеся, що звук у PLOV найкращій! 

Сьогодні ми йдемо в ресторан-караоке, не просто співати, а отримувати задоволення від чистого якісного звучання голосу і звуку, приємної дружньої атмосфери, багатого вибору співочого меню та інших бонусів для більш комфортного відпочинку. Караоке в Києві PLOV Lounge & banquet hall - втілення всіх ваших високих вимог. Це улюблене місце просунутих караоке-гурманів. Саме у нас ви вгамуєте свій творчий голод, завдяки привабливій до вокальних імпровізацій атмосфері, професійної вокальної підтримки і уважному персоналу і веселим ведучим.

караоке2

КАРАОКЕ

Сучасний звук, технічне коригування та запис вокалу – музична магія наших звуковиків, дозволить відчути себе справжньою зіркою і побороти страх сцени! Караоке-вечірки в PLOV Lounge & banquet hall – завжди тематичні! З 20:00 – 23:00 – pre party Dj або лаундж музиканти, розігрівають інтерес гостей і дарують чудовий настрій. Караоке-програма стартує з 23:00! Не пропустіть приємні бонуси – різноманітні розіграші та акції, подарунки і сюрпризи! Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах і стежте за новинами і афішею караоке-програм PLOV Lounge & banquet hall!

забронюйте столик
прямо зараз