м.Київ
вул.Семена Скляренка 9

+38 098 188 87 60

Караоке-ресторан в Києві

Друзі! Ми дбаємо про наших гостей! На період карантину караоке йде на відпочинок з метою максимально убезпечити наших гостей від контактів між собою! Ми обов'язково відновимо роботу як тільки ситуація знайде можливість безпечно насолоджуватися здоровим дозвіллям в улюбленому караоке PLOV! Сподіваємося на Вашу підтримку і розуміння! Ми знаємо, що ви дуже чекаєте зустрічі з нами і нам теж не терпиться зустріти Вас з кращим звуком в Києві! До швидких зустрічей і міцного здоров'я нам усім!

 

Сьогодні ми йдемо в ресторан-караоке, не просто співати, а отримувати задоволення від чистого якісного звучання голосу і звуку, приємної дружньої атмосфери, багатого вибору співочого меню та інших бонусів для більш комфортного відпочинку. Караоке в Києві PLOV Lounge & banquet hall - втілення всіх ваших високих вимог. Це улюблене місце просунутих караоке-гурманів. Саме у нас ви вгамуєте свій творчий голод, завдяки привабливій до вокальних імпровізацій атмосфері, професійної вокальної підтримки і уважному персоналу і веселим ведучим.

караоке1
караоке2
караоке3
караоке4

КАРАОКЕ

Сучасний звук, технічне коригування та запис вокалу – музична магія наших звуковиків, дозволить відчути себе справжньою зіркою і побороти страх сцени! Караоке-вечірки в PLOV Lounge & banquet hall – завжди тематичні! З 20:00 – 23:00 – pre party Dj або лаундж музиканти, розігрівають інтерес гостей і дарують чудовий настрій. Караоке-програма стартує з 23:00! Не пропустіть приємні бонуси – різноманітні розіграші та акції, подарунки і сюрпризи! Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах і стежте за новинами і афішею караоке-програм PLOV Lounge & banquet hall!

забронюйте столик
прямо зараз

караоке5
караоке6
караоке7
караоке8
караоке9
караоке10